به وبسایت فول فکر خوش آمدید:

فول فکر یک سرویس آنلاین جهت ارائه خدمات روانشناسی است که در صدد ایجاد بستری مناسب جهت تسهیل سطح دسترسی مردم به خدمات مشاوره ای، افزایش نرخ اشتغال فارغ التحصیلان رشته های مشاوره و روانشناسی و همچنین افزایش نرخ استفاده مردم از خدمات حوزه ی مشاوره و روانشناسی می‌باشد. استفاده از خدمات این وبگاه به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران، و مشاوران تلقی می‌شود. لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

تعاریف

• کاربر: افرادی که به منظور دریافت خدمات مشاوره ثبت نام کرده اند.

• مشاور: افرادی که به منظور ارائه ی خدمات مشاوره ثبت نام کرده اند.

مقررات عمومی

• کلیه اصول و رویه‏‌های فول فکر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. فول فکر حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال میگردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ قابل اجرا به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

• برای تسهیل دسترسی کاربران و مشاوران، فول فکر پیوندهایی را به وبگاههای دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این وبگاهها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن را مطالعه شود فول فکر در قبال محتوای موجود در این وبگاهها هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این وبگاهها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این وبگاهها و یا هر نوع ارتباط با ادارهکنندگان آنها نیست.

• کاربران و مشاوران مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست. بنابراین فول فکر مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود فول فکر تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج مینماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت فول فکر هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

• فول فکر تضمینی ارائه نمی نماید که دادههایی که از این سایت دانلود میشود، فاقد ویروس یا دادههای مخرب باشد.

• در استفاده از ابزار های وب سایت فول فکر ( شامل چت، جابه جایی صدا و ...) رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران الزامی می باشد. مسئولیت هر گونه رفتاری که نقض قوانین جمهوری اسلامی باشد و یا خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی باشد صرفا بر عهده کاربر و مشاور است و فول فکر هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

محرمانگی

• فول فکر به منظور شناسایی و پاسخگویی به سوالات، درخواستها و مدیریت برنامههای دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر و مشاور را دارد. این اطلاعات نزد فول فکر محرمانه تلقی میشود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

• علاوه بر اطلاعاتی که کاربر ارائه میکند، فول فکر از نوعی فناوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده میکند.

• مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری کاربر و مشاور بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده ایشان است. کاربر و مشاور بدین وسیله موافقت مینمایند هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به فول فکر اطلاع دهد.

• کاربر و مشاور متعهد میگردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربر و مشاور به اطلاعات خود دسترسی دارند و میتوانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. کاربر و مشاور باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد میگردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمیکنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمیکنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمیکنند.

• مکالمات شکل گرفته ما بین کاربرو مشاور جزو حریم خصوصی ایشان بوده و هر نوع سوء استفاده و پخش آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

شرایط پذیرش و تعهدات مشاور

• مشاوری که قصد فعالیت در فول فکر را دارد باید حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از زیر شاخه های رشته های مشاوره و یا روانشناسی و یا پروانه فعالیت از سازمان نظام روان شناسی باشد.

• مشاور موظف است بعد از تکمیل ثبت نام خود در وبگاه فول فکر نسبت به تکمیل پروفایل کاربری خود از جمله: آدرس دقیق محل کار، سوابق حرفه ای و تحصیلی، اطلاعات مربوط به حساب بانکی، تعرفه ی خدمات آنلاین و مشاوره ی حضوری، تنظیم ساعات دقیق جهت انجام رزرو وقت مراجعه حضوری و همچنین مستندات مربوط به مدارک تحصیلی و ملزومات و مستندات جهت ارائه خدمات روان شناسی اقدام نماید.

• مشاور موظف است در فرآیند تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود دقت و صداقت را رعایت نماید. در صورتی که مندرجات در حساب کاربری مشاور بر خلاف واقع باشد، فول فکر میتواند علاوه بر حذف حساب کاربری وی، مشاور را به مرجع ذیصلاح قضایی اقدام نماید.

• مسئولیت قانونی کیفیت ارائه مشاوره بر عهده مشاور است. چنانچه مشاوره ناصحیح منجر به ورود آسیب یا خساراتی به کاربر شود مسئولیت جبران آن صرفا بر عهده مشاور است و فول فکر هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

• مشاور با ایجاد حساب کاربری در فول فکر می پذیرد که از هر گفتگوی آنلاین ( چت و جابه جایی صدا) شکل گرفته بین مشاور و کاربر 30% مبلغ مشاوره به فول فکر تعلق دارد.

• مشاور با ایجاد حساب کاربری در فول فکر می پذیرد که به ازای هر رزرو وقت حضوری که از طریق فول فکر صورت می گیرد، ۱5% مبلغ مشاوره به عنوان حق الزحمه فول فکرکسر خواهد شد.

تعهدات کاربر

• کاربر موظف است بعد از تکمیل ثبت نام خود در وبگاه فول فکر نسبت به تکمیل پروفایل کاربری خود اقدام نماید.کاربر موظف است شئونات اسلامی را عکس پروفایل خود و همچنین مکالمات خود با مشاور رعایت نماید.

• بعد از انجام مشاوره آنلاین کاربر می تواند نسبت به اعلام نظر و دیدگاه خود درمورد کیفیت مشاوره دریافتی اقدام نماید. کاربر در ارائه نظر و دیدگاه خود باید موارد ذیل را رعایت نماید:

1. نظر ارائه شده غیرقانونی، مستهجن، تهدید کننده، موهن، ناقض حریم خصوصی و حقوق مالکیت فکری و مضر نسبت به اشخاص ثالث نباشد. همچنین نباید شامل ویروسهای نرم افزاری، کمپینهای سیاسی، بازاریابی تجاری، نامه های زنجیره ای و هر شکلی از ناشناخته ها (spam) باشد.

2. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری شود.

3.قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

4. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

5. نام کاربری" ارسال کننده نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

6. کاربر صرفا میتواند راجع به مشاوره ایی که دریافت کرده است اعلام نظر نماید لذا از نوشتن نقد درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.

7.ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

8. مطالبی ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید است و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نماید.

9. مسئولیت قانونی نظر ارائه شده صرفا بر عهده کاربر است و فول فکر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فول فکر درباره محتویات نظر نیست.

حقوق مالکیت فکری

• تمام محتویات سایت فول فکر از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپتها و اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به شرکت همیار اعتماد آفرین است و مشمول حمایتهای مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بینالمللی است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت همیار اعتماد آفرین محفوظ میدارد.

فورس ماژور

• فول فکر به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آنها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیشبینی طبیعی و ...

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

• چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بیاعتباری سایر شروط و تعهدات نمیباشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

حل اختلاف

• این شرایط طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، نقض و اجرای آن یا هر گونه اختلاف و دعاوی مرتبط و ناشی از استفاده کاربر از خدمات فول فکر، محصولات یا خدمات فروخته یا توزیع شده از طریق وب سایت برای داوری به ارجاع میشود. نظر شورای انتظامی استان قطعی و لازمالاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامهای مستقل از قرارداد اصلی تلقی میشود و در هر حال قابل اجراست.